Procesi

 

1

Izpēte

Pirms ķerties pie darba, rūpīgi izzinām visas klienta vajadzības, izpētām tirgū esošos risinājumus un inovācijas. Tas ļauj mums kopīgi pieņemam lēmumus par labākā risinājuma izveidi, kā arī aplēst darba apjomu un termiņus.

2

Projekts

Kad iecere skaidra, notiek rūpīga plānošana. Radām produkta tehnisko dizainu, paredzam kā viss strādās – katrs elements līdz pat sīkākajai niansei. Vienlaikus analizējam arī dažādas tehniskās iespējas un alternatīvas tirgū, kā arī precizējam projekta izmaksas un termiņus.

3

Dizains

Radot dizainu, vienmēr gādājam, lai tas ir pievilcīgs, laikmetīgs un intuitīvs jeb draudzīgs lietošanā. Varam veidot dizainu atbilstoši uzņēmuma grafiskajam stilam, atsvaidzināt jau esošo vai radīt pilnīgi jaunu uzņēmuma identitāti – no logotipa izstrādes līdz pat fotosesiju rīkošanai.

4

Izstrāde

Šajā posmā notiek front-end un back-end izstrāde. Piešķiram dizainam vajadzīgās funkcijas un savienojam risinājumu ar ārējām sistēmām. Modernākās pieejas programmēšanā ļauj jebkurā laikā ērti pilnveidot risinājumu un viegli orientēties sistēmā, ja vēlāk to attīsta kāds cits.

5

Testēšana un publicēšana

Testēšanas laikā izmēģinām sistēmas darbību uz aizsargātiem serveriem, dažādām iekārtam un pārlūkiem. Testējam paši un ļaujam arī klientam pārbaudīt produkta darbību uz viņa resursiem un iekārtām. Vajadzības gadījumā noslīpējam sīkas nepilnības, lai viss strādātu perfekti.

Kad viss ir gatavs un darbojas nevainojami, produkts tiek laists dzīvē jeb publicēts. Mēs piemeklējam klientam hostinga pakalpojumu sniedzējus, izvietojam sistēmu uz serveriem un nodrošinām izvēlētā domēna darbību. Parūpējamies par visu, lai jaunais produkts ir gaisā.

6

Atbalsts

Mēs garantējam savu risinājumu kvalitāti. Nodrošinām uzturēšanu, atbildam uz jautājumiem un operatīvi reaģējam, ja kaut kas nestrādā. Vajadzības gadījumā veicam bezmaksas labojumus saskaņā ar noslēgto līgumu, un varam gādāt arī par turpmāko sistēmas pilnveidošanu.

7

Attīstība

Pastāvīgi sekojam savu produkta attīstībai – izveidoto mājaslapu un citu risinājumu dzīvei internetā. Ņemot vērā globālās tendences un dažādu analīzes rīku (Google analytics, heatmaps u.c.) datus, nākam klajā ar ieteikumiem un piedāvājam risinājumus produkta tālākai attīstībai.